Informacja o Wolsztyńskich kamerach

Obraz z wszystkich kamer jest monitorowany i rejestrowany !

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom zarówno mieszkańców Wolsztyna, jak i osób mieszkającym po za granicami Gminy Wolsztyn, udostępniliśmy Państwu nową jakość obrazu z Wolsztyńskich Kamer.

Uwaga! Jakość transmisji obrazu uzależniona jest również od obciążenia serwera zewnętrznego. Przy bardzo dużej ilości oglądających obraz może mieć kilkusekundowe opóźnienia.

Dzięki zaawansowanej technologii oraz obecnym rozwiązaniom technicznym jesteśmy wstanie Państwu udostępnić strumień wideo w bardzo wysokiej rozdzielczości a w najbliższym czasie udostępnione zostaną kolejne monitorowane miejsca, które ujęte zostały na stronie internetowej z kamerami. Istotną informacją jest również, to że obraz z kamer rejestrowany jest na bieżąco oraz monitorowany przez Wolsztyńską Policję.

Cały projekt realizowany jest przez Urząd Miejski w Wolsztynie wraz z firmą CityLan bez której nie było by możliwe uruchomienie takiej ilości kamer i w takiej rozdzielczości.

Obraz w jakość HD jednocześnie z jednej kamery może oglądać nieograniczona liczba osób.
Aby zobaczyć obraz z kamery, w przeglądarce internetowej musi być zainstalowany dodatek Adobe Flash Player.

W trakcie transmisji pojawić się mogą reklamy, za ich treść, ilość i długość Urząd Miejski w Wolsztynie nie odpowiada. Wyświetlanie reklam związane jest z możliwością korzystania z darmowych zagranicznych serwerów.

Obraz z kamery jest wyłączną własnością serwisu wolsztyn.pl (Urząd Miejski w Wolsztynie) - wykorzystywanie bez zgody będzie traktowane jako naruszenie praw autorskich i praw do własności intelektualnej.

Wszelkie uwagi, propozycję proszę kierować na adres abi@wolsztyn.pl (Damian Sarbak).

Wolsztyn, 10.05.2017 r.